چگونه از هفت مطلق درآمد کسب کنم!

هفت مطلق یک کوتاه کننده لینک با امکان نمایش تبلیغات بنری و بازدید از صفحات وب می‌باشد. درآمد حاصل از تبلیغات به عنوان پاداش به اعضایی که در سیستم ثبت نام کرده و لینکهای کوتاه شده‌ی تبلیغاتی استفاده کنند اهدا میشود. این پاداش که درآمد کسب شده نام برده میشود، ۸۰% از مبلغی است که تبلیغات دهندگان صرف تبلیغات در هفت مطلق می‌کنند. ۲۰% مابغی سهم هفت مطلق می‌شد و صرف هزینه های سایت و توسعه قرار میگیرد.

روش کلی کسب درآمد به اینصورت است که؛ به ازای هر بازدید از لینک کوتاه شما مبلغی از حساب تبلیغ دهنده کسر و به حساب شما اضافه میشود. هر تبلیغ در روز فقط یکبار به هر کاربر نمایش داده میشود. (به جز تبلیغات پیشفرض که در صورت عدم وجود آگهی به نمایش گداشته می‌شود.) هنگامی که درآمد کسب شده توسط شما به حد نصاب (۵۰۰۰ تومان) رسید، گزینه برداشت در ناحیه کاربری فعال میگردد و شما می‌توانید آن را در حساب بانکی خود دریافت کنید.

کسب درآمد از اینترنت به همین راحتی 🙂

سایت پربازدید دارید؟

کانال تلگرام موفق و محبوب دارید؟

از بازدید کاربران خود برای کسب درآمد استفاده کنید

همین الان شروع کن!

ویژگی هایی که هفت مطلق را برای شما خاص میکند

سیستم واکنش گرا

تبلیغات به صورت واکنش گرا نمایش داده می‌شود که باعث اذیت کاربرانی با دستگاه های مختلف از لینک های کوتاه شما استفاده می‌کنند نمی‌شود.

سرعت بارگذاری بالا

طراحی سیستم بسیار جدید و پیشرفته است و دارای بالا ترین سرعت انتقال به لینک مقصد است. تبلیغات نیز به صورت کم حجم و زمان انتظار کمی است.

کوتاه کننده لینک با API

برای کاربران حرفه ایی سیستم به صورت توسعه پذیر برنامه نویسی شده تا سرعت بیشتری در کوتاه کردن لینک های خود داشته باشید. وقت طلاست!

افزایش بازدید سایت و اعضای کانال تلگرام

افزایش بازدید و رتبه سایت شما!

افزایش بازدید و رتبه سایت با بازدید ۱۰۰% واقعی و هر IP یک بازدید

مشاوره رایگان